Strony


środa, 28 lutego 2018

ATP Dubai 2018

Krajinovic F. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 2,09 ::: 2/3 

Tak jak już pisałem, że Krajinovic dla mnie nadal nie istnieje na poważnie. Co on wygrał? Raz rok temu doszedł do finału Mastersa w Paryżu pod koniec sezonu na hali i to by było na tyle. Zgodnie z powiedzeniem jedna jaskółka wiosny nie czyni nie typuję go jako zwycięzcą meczu.
Marcos to kiedyś była ścisła czołówka, jeden z najlepiej returnujących graczy w tourze, 2 lata temu grał tutaj w finale z Wawrinką. 3 lata temu z Coricem w drugim meczu turnieju poddał mecz w 3 secie przy stanie w gemach 6:6. W tym roku w pierwszej rundzie nie dał najmniejszych szans Troickiemu. Z Krajinovicem kolejnym Serbem również powinien sobie poradzić.

Wynik: 2:0

Donskoy E. - Dzumhur D.
Dzumhur D. -1 gem ::: 1,76 ::: 2/3 

Dzumhur fajnie pokazał się przez cały sezon w poprzednim sezonie, ale jakiejś większej przyszłość w ATP mu nie wróżę. Pomimo to wygląda całkiem solidnie. Tak jak można było się spodziewać, ten krecz z Marsylii to niewiele zapowiadał na Dubai i w 1 meczu wygrał pewnie 2:0. Warto odnotować, że rok temu Dzumhur tutaj ograł Wawrinkę który bronił tytułu.

Wynik: 2:0

Tsitsipas S. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1,5 gema ::: 1,77 ::: 2/3 

Co tu grał Kolba z Murrayem rok temu to palce lizać. W drugim secie tie-break dla Murraya który wygrał turniej 7:6 20-18. Ostatnio Niemiec też zagrał bardzo zacięty mecz z Rogederem Federerem w Rotterdamie który wygrał Szwajcar. Tsitsipas mocny serwis, młody zawodnik, ale to chyba będzie za mało na Niemca. Grek 16-1 asów/df w 1 meczu.

Wynik:

Jaziri M. - Haase R.
Haase R. -1,5 seta ::: 2,25 ::: 1/3 

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz