ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 22 lutego 2018

ATP Marseille 2018

Krajinovic F. - Simon G.
Simon G. -0,5 gema ::: 1,79 ::: 2/3

Tak jak pisałem przy poprzedniej analizie, Krajinovic to taka gwiazda Paryża Mastersa z poprzedniego sezonu, gdzie podobnie jak Janowicz doszedł do finału. Z poziomu Challenger wskoczył na dzień dobry do ATP. Ja mu nadal nie ufam, bo dzisiaj spotka się w Marsylii z doświadczonym i sprytnym Simonem Gillesem który wygrał ten turniej 2 razy.

Wynik: 2:0

Muller G. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 gema ::: 1,83 ::: 2/3 +1,66

H2H 2:5 z lat 2003 (pierwszy mecz Futures) do 2016, ostatnie ich 4 spotkania to wygrana Mahuta z czego aż 3 to finały! Ale to było szmat czasu temu, jednak czy to coś zmienia? Obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, więc można spodziewać się zaciętego meczu.
Do tego kto jak kto, ale Mahut to taka "cicha woda brzegi krwie". Potrafi zmobilizować się mecz kiedy potrzeba, ostatnio w Rotterdamie zagrał z Tsongą aż 3 tie-breaki. Na podobny mecz liczę i dzisiaj, bo gra przecież u siebie. Muller może mieć cały czas przecież diabły przeszłości, a przecież wiadomo, że tenis w zdecydowanej większości to głowa.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz