Strony


poniedziałek, 19 lutego 2018

ATP Rio de Janeiro, ATP Delray BEach 2018

Garcia-Lopez G. - Jarry N.
Garcia-Lopez G. -1 gem ::: 1,79 ::: 2/3

Wydaje mi się, że GGL przygotował solidną formę na mączkę w Ameryce Południowej. Z kilku sezonów wcześniej to pamiętam, że on raczej obijał się w Europie. Widocznie zmienił swój kalendarz w tym roku. Co by nie mówić w Buenos Aires zagrał fajne zawody, uważam go za o wiele lepszego zawodnika niż młody Jarry który ma kiepski bilans z zawodnikami o jednoręcznym backhandzie. Hiszpan w Argentynie przegrał z Delbonisem, ale to też z powodu, że gra mu się z leworęcznymi dość źle.

Wynik: 0:2

Ramanathan R. - Young D.
Young D. -2 gemy ::: 1,81 ::: 2/3 +1,62

Gdzie jak gdzie, ale Young w Stanach Zjednoczonych może w końcu odpalić z formą. Rok temu miał świetny początek właśnie w tym okresie, aż do końca turnieju w Miami. Memphis, Delray Beach (półfinał) IW, Miami zaliczył bardzo udanymi wynikami.
Ma czego bronić, do tego jest leworęczny, a Indus ma okropnie kiepski bilans z takimi graczami. Z drugiej strony Ramanathan gra tutaj od kwalifikacji i wygrał już dwa mecze bardzo pewnie. Na razie to zawodnik perspektywiczny z mocnym serwisem kręcącym się w okolicach 100 rankingowej. W całej swojej 23-letniej karierze wygrał około 7 meczów w głównym tourze.

Wynik: 3:12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz