ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 18 lutego 2018

ATP Rotterdam 2018 - Finał & ATP Buenos Aires 2018 - Finał

Federer R. - Dimitrov G.

Dimitrov G. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Powyżej 22 gemów ::: 1,70 ::: 1/3

H2H 6:0 od 2013 roku, ale tak szczerze to tylko 2 mecze były jednostronne, w pozostałych padały tie-breaki bądź "drugi Federer" urwał seta. Co by nie mówić to Dimitrov jest rankingową 4! Rok temu wygrał turniej kończący sezon, jest to zawodnik na pewno liczący się. Na AO pokonał nawet pupilka publiczności Kyrgiosa.
Federer swoje lata ma, rok temu pamiętam jak bodajże w Dubaju z Donskoyem przegrał chyba tie-break ze stanu 6:1 lub 6:2. Tutaj zagrał morderczy tie-break z Kohlschreiberem, tak samo z Seppim, a i stracił seta z Haase, więc spokojnie Roger jest w zasięgu Dimitrova. Liczę na zacięty mecz.

Wynik: 6:2 6:2

Thiem D. - Bedene A.

Bedene A. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3


H2H 2:1 i trzeba przyznać, że tutaj Bedene wcale nie stoi na straconej pozycji. Już od początku turnieju zwrócił na mnie uwagę. Genialnie serwuje - 8 asów 0 podwójnych z Veslyem, 5-1 z Schwartzmanem, 19-2 z Ramosem, 15-1 z Delbonisem. Moim zdaniem Thiema nie miał tutaj jeszcze kto sprawdzić, mecz z Monfilsem można przemilczeć bo zagrał katastrofalnie. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na niego zagrać, albo w jego stronę. Szanse ą i niespodzianka tutaj wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 6:2 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz