ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 13 lutego 2018

ATP Rotterdam 2018

Medvedev D. - Muller G.
Muller G. +1,5 gema ::: 1,77 ::: 2/3

Medvedev to na pewno młody talent i warto mieć na niego oko, w tym roku wygrał już turniej w Sydney, ale tam w finale zmierzył się z nastolatkiem. Na AO szybko odpadł 3:0 z Chungiem, wcześniej przegrał w Challengerze z Matosevicem i właśnie tak to jest z młodymi zawodnikami, raz coś wygrają, później konkretna wtopa. Rosjanin gra tutaj od kwalifikacji i dwa mecze w tym jeden z Mahutem ma już za sobą.
Muller to zawodnik typowo na korty szybkie, halowe, serwis, siatka i stary styl tenisa. Jest o wiele bardziej doświadczony, w ostatnich latach trafiał tutaj na bardzo solidnych zawodników - Tsonga, Cilic, Wawrinka. Tym razem ktoś z niższej półki. Może Gilles nie przegra seta jak Klizan ze stanu 5:2. Powodzenia!

Wynik: 2:0

1 komentarz:

  1. Znowu będzie czerwono i analiza same bzury. Poprzednie spotkania mają się nijak do dzisiejszego meczu. Młokos z Next Gen ma przegrać z typowym zabijaczem serwisowym. Stawiam na 7-6 7-6 dla Rosjanina i twój typ znowu dzisiaj polegnie.

    OdpowiedzUsuń