Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 15 lutego 2018

ATP Rotterdam, Buenos Aires, Nowy Jork 2018

Rotterdam

Haase R. - Griekspoor T.
Haase R. -1,5 seta ::: 1,76 ::: 2/3 +1,52

Mecz wieczoru dwóch Holendrów w Holandii, kibice zapewne jak i sami organizatorzy liczyliby zapewne na 3 sety, jednak ja idę na przekór i widzę zwycięzcę w dwóch setach Haasa który pokazuje dobrą formę. Na pewno wygrana 21 latka nad Wawrinką mnie jeszcze nie przekonuje.
Wynik: 2:0

Buenos Aires

Elias G. - Delbonis F.
Elias G. +2 gemy ::: 1,99 ::: 2/3

H2H 4:0, Eliasa tutaj nie powinno być co prawda, ale już nie raz była taka sytuacja, że LL zachodził gdzieś daleko. Dwa razy wygrał Elias w Argentynie z Delbonisem.

Wynik: 12:14

Garcia-Lopez G. - Carreno-Busta P.
Powyżej 21 gemów ::: 1,79 ::: 2/3 +1,58
Dokładny wynik 1:2 ::: 4,00 ::: 0,5/3

H2H 1:0 z przed 5 lat. Busta ma tutaj czego bronić bo półfinału, a w następnym tygodniu w Rio finału. Dwóch Hiszpanów, GGL ma tutaj mecz za sobą i ciekawe czy Carreno pokaże taką formę jak rok temu. Mecz powinien być zacięty, liczę na 3 sety.

Wynik: 33, 2:1

Lajovic D. - Monfils G.
Monfils G. -1,5 seta ::: 2,19 ::: 2/3 +2,38

Wielkiej filozofii w tym typie nie ma, Monfils jako naczelny defensor jest bardziej "prestiżowym" zawodnikiem i tyle. Zlał Cuevasa niemiłosiernie to i z Lajovicem powinien sobie poradzić. Chociaż wiadomo, że u Monfilsa to różnie bywa podczas meczu.
Wynik: 0:2

Nowy Jork

Harrison R. - Karlovic I.
Karlovic I. +1 gem ::: 1,81 ::: 1/3

Nie lubię grać na Karlovica, ale w ostatnich latach to on w Stanach Zjednoczonych dobrze radził sobie z tym swoim serwisem. Liczę na podobny mecz jak z Donaldsonem.

Wynik: 0:2

Tiafoe F. - Sela D.
Sela D. +1 gem ::: 1,96 ::: 2/3

Tu klasyk czyli młody vs. doświadczony. Sela dobrze wybiegany, na kortach w Stanach Zjednoczonych nie raz zagrał dobry turniej. W 1 meczu 3 setówka z nastolatkiem Kordą. W ogóle to tych amerykańskich tenisistów talentów to miało być co nie miara. Na razie nie widać nikogo na poziomi Samprasa czy innych McEnroe.

Wynik: 15:10

Anderson K. - Escobedo E.
Escobedo E. ::: 4,85 ::: 1/3
Escobedo E. -1,5 seta ::: 9,16 ::: 0,5/3

Tak po prostu w kościach czuję, typ czysto intuicyjny. Widzę to podobnie jak mecz Isnera który przegrał z Albotem. Teraz gra Anderson który też potrafi w 1 rundzie szybko wylecieć, a teraz turniejów mamy i tak co nie miara. Escobedo gra tutaj od kwalifikacji więc kto wie.