Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 8 lutego 2018

ATP Sofia 2018

Wawrinka S. - Klizan M.
Klizan M. ::: 2,40 ::: 1/3

H2H 2:0, raz z 2010 roku 3 sety na mączce w Casablance i drugi raz mordercza 5 setówka rok temu na Australian Open. Chyba nikt mi nie powie, że w tym przypadku granie Wawrinki po takim kursie ma jakiś sens. W tym roku wrócił po długiej przerwie od tenisa i na Australian Open pokazał się z bardzo słabej strony. Stracił seta z Berankisem i przegrał 2:6 1:6 4:6 z Sandgrenem.
W następnym tygodniu rusza turniej w Rotterdamie do którego jest zapisany Szwajcar. Klizan gra tutaj już 3 rok z rzędu, wygrał 3 mecze łącznie z kwalifikacjami teraz, jest to mecz wieczoru. Słowak co prawda też miał sporą przerwę od tenisa, ale na niego można liczyć w najmniej odpowiednim momencie. Według kalendarza ma zagrać po tym turnieju dopiero na Indian Wells.
Co by nie mówić z reguły takie papierowe perełki nie wchodzą, ale ze startowego 2,70 już zleciało na Klizana. Powodzenia!