ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 1 marca 2018

ATP Acapulco 2018

Harrison R. - Zverev A.
Harrison +1,5 seta ::: 2,02 1xBet ::: 2/3 

Uważam za sporą przesadę dawać w tym meczu gdzieniegdzie w okolicy 4,00 na Harrisona który po pierwsze od jakiegoś czasu wskoczył na wyższy poziom, a po drugie on w tym okresie gry i przede wszystkim na Indian Wells już od daaawna gra bardzo dobrze. W 2015 grał tutaj w półfinale eliminując po drodze Dimitrova czy Karlovica.
W tym roku ma na rozkładzie w Acapulco już Isnera i Schwartzmana gdzie zagrali bardzo fajny zacięty mecz. Zverev jak na razie w tym sezonie mocno rozczarowuje, a tutaj w Meksyku nie miał kto go nawet sprawdzić. Gojowczyk tuż po finale w Delray Beach i Pan McDonald z okolic 200 rankingowej. Jak dobrze wiemy młodzi zawodnicy często lubią tracić sety. Nie dziwię się jak wygra to Harrison który już w tym roku zaliczył finał ATP w Brisbane.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz