Strony


sobota, 17 marca 2018

ATP Indian Wells 2018

Federer R. - Coric B.
Coric B. +1,5 seta ::: 3,26 ::: 1/3
Powyżej 20 gemów ::: 1,74 ::: 1/3

Będąc zupełnie szczerym to typowanie przeciwko najlepszemu tenisiście w historii, który w tym roku przytulił kolejnego 20-szlema i jeszcze nie przegrał meczu jest dość ryzykowne. Jednak co by nie mówić to Coric trafił tutaj z życiówką, od początku turnieju miażdżył każdego swojego przeciwnika. Wygrał nawet z Andersonem z którym miał 0:3 w plecy. Fajnie mu wchodzą piłki po wzdłuż linii, przypomina to trochę grę Djokovica więc jakieś tam szanse iluzoryczne są przeciwko Federerowi. Chung miał 6 BP, raz nawet przełamał Federera. Coric w najlepszej formie też to powinien zrobić, ale na zwycięstwo będzie ciężko. Uważam, że Federera to kto jak kto, ale prędzej pokona jakiś "młody gniewny" niż stary doświadczony tenisista typu Berdych, Ferrer, Tsonga, Gasquet, Monfils itd.

Wynik: 2:0

Raonic M. - Del Potro J.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3

H2H 2:1 z lat 2013-2017. Cały czas nadal przeciwko Raonicowi, do końca mu nie ufam bo nie przekonał mnie swoją grą od dość dawna, nawet tutaj w Indian Wells. Mecz z Querreyem był bardzo dziwny, tam naprawdę to Amerykanin powinien wziąć 1 seta, ale stało się inaczej. Kursy przed meczem się odwróciły po wystawianiu więc to budzi na pewno jeszcze większe podejrzenia.
JMDP idzie za ciosem po wygraniu 500 w Acapulco. Kohlschreiber nie dał mu rady, to myślę, że i Raonic też nie da bo u niego nawet ten serwis atomowy nie siedzi jak powinien. Opcja typu na 2:0, wiadomo różnie może być jak ostatnio np. w meczu Federera z Delbonisem gdzie Fryderyk miał setowe na rakiecie, albo Corica z Fritzem gdzie wyglądało na 2:0. Czasami tak mało, to aż tak wiele.

Wynik: 0:2

1 komentarz: