ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 21 marca 2018

ATP Miami 2018

Donaldson J. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 1,99 ::: 1/3

Dość nieduże mam przekonanie do tego typu, ale jest kilka faktów przemawiających za Baghdatisem. Marcos już na Indian Wells zaprezentował się całkiem nieźle, wygrał tam 5 meczów, ale grał od kwalifikacji. Z Raonicem poddał mecz walkowerem bo zachorował.
W Miami dostał dziką kartę, facet kręci się na 103 miejscu w rankingu, a turniej jest wielki więc warto postarać się i wskoczyć do rankingowej setki, bo zaraz zacznie się tourne na mączce gdzie Baghdatis raczej nie wielbi cegły.
Jared Donaldson na własnych śmieciach, 21-lat, ostatni mecz wieczoru. Moje podejście do młodszych zawodników zapewne dobrze już znacie. Przyznam szczerze, że ten Donaldson facet umiejętnie jest dla mnie niezauważalny, a on kręci się w okolicy 50 miejsca. Na IW wypadł blado, a tutaj rok temu dotarł od kwalifikacji aż do 4 rundy więc uwaga.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz