ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 26 marca 2018

ATP Miami 2018

Kyrgios N. - Fognini F.
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,77 ::: 1/3

Ciężko jest zdecydować w takim meczu co lepsze handicap setowy czy gemowy. Kyrgios bazuje na serwisie, często gra tie-breaki patrząc na jego wyniki. W 1 rundzie Lajovic więc żaden przeciwnik, teraz ktoś o wiele sprytniejszy, cwańszy na korcie, lubiący wyzwania.
Kyrgios to zawodnik z potencjałem na szlema... jak Raonic. Kto wie czy nawet nie wygra turnieju Masters, bo groźny to on na pewno jest, ale czy ufać mu po takich kursach? Moją opinię do młodych zawodników znacie doskonale, ciężko ich wyczuć w pierwszych fazach turnieju.
Za to Włoch rok temu zaliczył tutaj półfinał, w Ameryce Południowej przytulił nawet kolejny tytuł na mączce dość niedawno. Widać, że trzyma dobrą formę od początku sezonu. Ja tu widzę 3 sety, bo Kyrgios też rok temu tutaj zagrał morderczy 3-setowy z 3 tiebreakami mecz z Federerem.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz