ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 29 marca 2018

ATP Miami 2018

Del Potro J. - Raonic M.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,19 ::: 1/3 

H2H 2:2, grali ze sobą na Indian Wells i tam najmniejszych szans nie miał Raonic. Nic dziwnego, w końcu na IW są jedne z najwolniejszych hardów w tourze. Zupełnie inaczej jest w Miami, ale co by nie mówić, JMDP to aktualny ścisły top, top którego tak naprawdę nie ma. Ten ranking który znamy od ponad dobrej dekady 3-4 zawodników w końcu się sypie od sezonu bądź dwóch - mam tu na myśli Federera, Nadala, Djokovica, Murraya. Nadchodzą czasy tenisa jakich dawno nie było - koniec hegemonów i żywych legend tenisa. Teraz będą Shapalovy, Kokkinakisy, Corice, Thiemy, Zverevy, Kyrgiosy, Tiafaoe, Chungi itd. Na razie jeszcze stara gwardia rozdaje karty na szlemach, ale Mastersy powoli są zagrożone młodymi. Trochę nie o typie chwila nocnych przemyśleń o tenisie. Typ ma dwa warianty: historia lubi się powtarzać vs. nic dwa razy się nie zdarza. I właśnie tak to jest z powiedzeniami - na dwoje babka wróżyła.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz