ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 4 marca 2018

ATP Sao Paulo 2018 - Finał

Jarry N. - Fognini F.
Fognini F. -1,5 seta ::: 2,28 ::: 2/3

Szczerze to jakby wygrał Jarry to świetnie, nawet chciałbym żeby tak się stało, ale nie ma co się kierować emocjonalnymi pobudkami. Kto jak kto, ale Fabio na mączce i to jeszcze w samym finale to zawodnik najwyższych lotów. Mu to i nawet Rafael Nadal na mączce nie jest straszy, raz miał z nim nawet delikatną pyskówkę.
Jarry wiadomo jak gra, co mecz traci tradycyjnie po secie, ma atomowy serwis i zagranie, ale to chyba jest zbyt piękne wygrać tytuł ATP by mogło być to prawdziwe. Wydaje mi się, że jeżeli Fabio nie będzie odstawiał foszków to spokojnie to weźmie. Pokonanie Cuevasa i GGL w dobrej formie budzi podziw. Ryzyko przy opcji setowej na pewno jest, ale i kurs jest większy. Mecz koniecznie do obejrzenia.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz