ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 20 kwietnia 2018

ATP Masters 1000 Monte Carlo 2018 - Ćwierćfinały

Nishikori K. - Cilic M.
- 1XBET - Bonus 400 PLN + 400 PLN
- vBET - 100% bonus do 420 PLN (Największa oferta, najlepsze kursy)
Nishikori K. ::: 2,15 ::: 2/3 +2,30
Nishikori K. -1,5 seta ::: 3,43 ::: 1/3

H2H 7:6 z lat 2008-2016 i grali tylko raz na mączce, Cilic wtedy w Barcelonie ugrał całe 4 gemy. Chorwat od jakiegoś czasu gra całkiem niezły tenis, ale wydaje mi się, że jego wysoka pozycja w rankingu bardziej spowodowana jest faktem, że dużo topowych graczy znacznie obniżyło poziom gry niż aniżeli Cilic gra jakoś wyśmienicie. Gdyby grali na trawie to Marin byłby tutaj zdecydowanym faworytem, gramy jednak na cegle czyli najgorzej nawierzchni dla niego.
Forma Japończyka rośnie z meczu na mecz, tak szczerze to kto wie czy nie zagra w samym finale. Z drugiej strony Kei wiele razy zawodził, męczą go bardzo często kontuzje, ale co by nie mówić na mączce przeciwko Cilicowi ponad 2,00 wygląda jak łakomy kąsek.

Wynik:

Dimitrov G. - Goffin D.
Dimitrov G. ::: 2,12 ::: 1/3
O 22 ::: 1,78 ::: 1/3

H2H 9:1 więc o czym my tu mówimy i jeszcze kurs ponad 2,00. Panów dzieli zaledwie rok różnicy, są w kwiecie wieku, Goffin rok temu grał tutaj w finale, Dimitrov spina się na najlepszych zawodników, grają razem w deblu, w następnej rundzie prawdopodobnie będzie czekał Nadal, więc wszystkie znaki na niebie przynajmniej w mojej opinii wskazują tutaj na 2:1.

Wynik: 2:0

Gasquet R. - Zverev A.
Gasquet R. +3 G ::: 1,86 ::: 1/3
O 23 ::: 2,01 ::: 1/3

H2H 0:3 z 2017 roku, ale wszystkie mecze były zacięte i na to samo liczę tym razem. Kto jak kto, ale Zverev już pokazał rok temu swoją siłę wygrywając turniej Masters na mączce w Rzymie. Naprawdę szacun! Ostatnio grał przecież w finale Miami, a tutaj kto wie czy nie znajdzie się w kolejnym finale 1000 ma naprawdę na to spore szanse. To, że tracił tutaj sety, ok jest młody i często tak bywa więc to żadna ujma.
Z drugiej strony Gasquet idzie na razie jak burza, ale tak szczerze to jeszcze niewiele tutaj pokazał. Przeciwnicy nie najwyższych lotów, typowi średniacy. Dzisiaj czeka poważny sprawdzian Francuza i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja liczę na 3 sety i kolejny raz zacięty mecz gdzie o wyniku zadecydują detale.

Wynik: 1:2

1 komentarz:

  1. Kei mógł to wziąć 2:0, miał już meczowe na rakiecie. Bardzo dobre typy ostatnio!

    OdpowiedzUsuń