ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 17 kwietnia 2018

ATP Monte Carlo 2018

Tsitsipas S. - Goffin D.
Tsitsipas S. ::: 2,06 ::: 1/3

Bardzo ciekawie zapowiada się te starcie, bo to jest mecz zaplanowany jako ostatni na wtorek. Tsitsipas to 19-letni Grek, który coraz bardziej rozpycha się łokciami w ATP. W Monte Carlo ma już 3 mecze za sobą wygrane bardzo pewnie po 2:0.
Z drugiej strony mamy nieobliczalnego Goffina, który rok temu zagrał tutaj w półfinale turnieju. Jednak od kreczu w Rotterdamie zagrał tylko w Miami przegrywając 6:0 6:1 z Sousą. Jak widać coś poważnego jest na rzeczy. Do tego w tym roku zagrał tylko na 4 turniejach i z niezbyt ciekawym rezultatem jak na rankingową 7. Znając młodych zawodników tutaj na pewno nie będzie pomiłuj dla Belga, do tego H2H 1:0 z Antwerpii czyli turnieju z kraju Goffina z przed roku, wynik 2:1 po dwóch tie-brekach.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz