ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 12 maja 2018

ATP 1000 Masters Madryt 2018

- 1XBET - Bonus 400 PLN + 400 PLN
- vBET - 100% bonus do 420 PLN (Największa oferta, najlepsze kursy)
Thiem D. -1,5 S ::: 2,15 ::: 1/3

H2H 0:6 z lat 2014-2017 i to na pewno budzi niepokój. Z drugiej strony wszystkie te mecze były dosłownie na styku, oraz na nawierzchni szybkiej. Dzisiaj Thiem ma spore szanse na rewanż za te wszystkie porażki.
Co tu dużo pisać, Thiem uciekł z pod ostrza noża Coricowi, później pokonał w dwóch setach samego Nadala na mączce w Hiszpanii więc to budzi na pewno podziw. Anderson bazuje na mocnym serwisie, ale też gra od dłuższego czasu całkiem przyzwoicie, jednak dzisiaj słusznym faworytem meczu wydaje się być Thiem.

Zverev A. -1,5 S ::: 1,77 ::: 1/3

Zverev od 6 meczów nie stracił nawet seta, wygrał swoje mecze bez większych problemówm turniej w Monachium padł jego łupem, a jedyny set jaki przegrał to z Hanfmannem po tie-breaku 12-14. Pisałem już ostatnio trochę o Sashy (Alexander), że on już rok temu w finale Mastersów pokonał zarówno 2:0 Djokovica, jak i samego Federera w Kanadzie. Shapalov to młoda twarz w tenisie, od jakiegoś roku, ma papiery na grę. Trudno go ocenić, a tym bardziej po meczach na mączce, dlatego widzę tu łatwą wygraną 2:0 Niemca z rosyjskim rodowodem.

1 komentarz: