ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 13 maja 2018

ATP Rzym 2018

- 1XBET - Bonus 400 PLN + 400 PLN
- vBET - 100% bonus do 420 PLN (Największa oferta, najlepsze kursy)

Harrison R. -1,5 S ::: 2,30 ::: 1/3

W tym meczu widzę albo 2:0, albo niespodziankę. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak 2:0. Harrison mi o wiele bardziej pasuje na mączce niż Sugita, chociaż to też typ nie jest typu "izzi", bo Amerykanin podobnie jak jego koledzy na mączce od wielu sezonów nie grając nic wielkiego.

Johnson S. ::: 2,09 ::: 1/3

Wawrinka  z reguły długo wchodzi w turniej, a początkowe fazy u niego bywają różnie. Nie jest zapisany na turniej u siebie w Genevie, a on ostatni mecz grał w Marsylii w lutym. H2H 2:0 dla Szwajcara. Johnson wygrał turniej w Houston i opuścił na razie całą Europę aż do właśnie Rzymu.

Ferrer D. ::: 1,88 ::: 1/3

Też dość długo nie grał, ale ja mu po prostu jeszcze ufam choć nie wiem czy warto. Ostatni turniej w jego wykonaniu to było Miami gdzie urwał set finaliście Zverevowi. Sock jakoś na mączce mi się nie dziwi, pomimo to H2H 2:1 z urywanymi setami, może over jest tutaj najlepszą opcją.

1 komentarz: